Regulamin Newslettera
  1. Usługa Newslettera jest świadczona drogą elektroniczną przez Sprzedawcę.
  2. Administratorem danych osobowych Zamawiających jest Megiw Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach (adres siedziby: ul. Rubinowa 2a, 44-121 Gliwice. Dane przetwarzane są w celu świadczenia usługi Newslettera. Podanie danych (adresu e-mail) jest dobrowolne, ale niezbędne do subskrypcji Newslettera. Zamawiającym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  3. Świadczenie usługi Newslettera polega na cyklicznym przesyłaniu środkami komunikacji elektronicznej informacji handlowych, w szczególności dotyczących oferty sklepu Megiw4sens oraz promocji Towarów i/lub Usług znajdujących się w ofercie sklepu jak również rabatów udzielanych Zamawiającym.
  4. Usługa świadczona jest dla Zamawiających, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie Newslettera. Usługa świadczona jest nieodpłatnie.
  5. Aby zamówić Newsletter Megiw4sens, Zamawiający wypełnia formularz zapisu na Newsletter. Subskrypcja Newslettera rozpoczyna się z chwilą dokonania zamówienia.
  6. Wysyłanie Newslettera może być w każdym momencie anulowane przez Zamawiającego. Zamawiający ma możliwość rezygnacji z Newslettera poprzez kliknięcie w link rezygnacyjny dołączany do każdego wysłanego Newslettera.
  7. Żądanie zaprzestania wysyłania Newslettera zostaje niezwłocznie potwierdzone przez Sprzedawcę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej Zamawiającego.
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 5807024
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem